— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Забезпечення ґендерної рівності в секторі безпеки і оборони України є одним із основних пріоритетних напрямів державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рекомендацій НАТО.
З цією метоюв Україні вже втретє відбувається Всеукраїнський гендерний квест «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки», спрямований на забезпечення реалізації принципів гендерної рівності серед курсантів і науково-педагогічних працівників вишів сектору безпеки та оборони.
Гендерний квест відбувається за підтримки Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.
Цього року в гендерному квесті«Через рівність і порозуміння до захисту та безпеки» взяли участь двадцять чотири команди, серед яких і команди вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.
Для перемоги командам необхідно було зняти відеоролик та презентувати журі шляхи впровадження гендерної рівності у своїй сфері. Роботу оцінювало компетентне журі, яке очолила Катерина Левченко.
Команди-учасниці ретельно підготувалися до виконання завдань квесту та гідно представили свої навчальні заклади, демонструючи, як у сучасних Збройних Силах України дотримуються принципів рівних можливостей з гендерних питань.
На першому етапі змагання за кількістю вподобань відео на Youtube-каналі перше місце посіла команда Національного університету цивільного захисту України, друге— Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, третє — Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
У подальшій захопливій боротьбі з мінімальним відривом щодо кількості балівперше місце здобули команди Харківського національного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».
Друге місце посіли: Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національна академія Національної гвардії України, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова.
Третє місце поділили: Інститут Військово-Морських Сил НУ «ОМА», Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національний університет цивільного захисту України, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Кременчуцький льотний коледж ХНУВС.
Усі учасники отримали подяки від Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, окремі команди були відзначені дипломами й подарунками від структур і організацій, що представляли членів журі.
@armyinformcomua
Бійці 61 механізованої Степової бригади відбили піхотний штурм ворога у Курській області.
Сьогодні, вільна інтернет-енциклопедія Вікіпедія відзначатиме 24-річчя. АрміяInform пропонує рейтинг найпопулярніших статей української Вікіпедії на військову тематику за переглядами 2024 року.
Упродовж доби окупанти завдали 466 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області.
За минулу добу ворог втратив 1580 бійців та 52 артилерійські системи різних зразків.
У Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «калібр» загальним випалом до 4 ракет.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з багатопартійною делегацією Саейми Латвії на чолі зі Спікеркою Дайгою Мієрінею та подякував за політичну, гуманітарну, військову підтримку України й відзначив виділення 0,25 % ВВП країни щороку на оборонні потреби нашої держави.
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…