ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незаконні збройні формування РФ продовжують перешкоджати діяльності Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Лютого 2021, 11:52 1

Спостерігаючи за безпековою ситуацією у районі проведення операції Об’єднаних сил, українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін констатує продовження перешкоджання діяльності Місії ОБСЄ в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це інформує пресслужба штабу ООС.

Так, збройні формування РФ та їхні найманці з початку цього року 27 разів забороняли патрулям Місії доступ до районів спостереження та фіксації порушень в окремих районах Донецької та Луганської областей, що свідчить лише про повне небажання збройних формувань РФ робити кроки для врегулювання конфлікту.

Зазначені вище інциденти переважно фіксуються на Маріупольському напрямку – 13 випадків, на Донецькому напрямку – 7 випадків та на Луганському напрямку, на державному кордоні України з РФ – 7 випадків.

Подібні дії та відмови у доступі Місії на непідконтрольну уряду України території мають надумані причини та приводи, метою яких є приховування порушень Мінських домовленостей, а також небажання дотримуватися норм міжнародного права.

Нагадаємо, що для мирного врегулювання збройного конфлікту в Мінську була ініційована Тристороння контактна група, де уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії вирішили дипломатичним шляхом урегулювати ситуацію на Сході нашої країни. Усі підписанти Мінських угод погодилися з необхідністю вільного та безпечного доступу СММ ОБСЄ для виконання нею Мандату, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є серйозним порушенням.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини