ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розмінування Донбасу: за тиждень знешкоджено майже 900 боєприпасів

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Лютого 2021, 9:18 3

У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям.

Про це інформує пресцентр штабу ООС.

Так, з 30 січня по 05 лютого 2021 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил 68 разів залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, зокрема супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 34 га території, вилучили та знешкодили 882 вибухонебезпечних предмети.

Усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 10 442 рази, обстежено 9 089,42 га території та 23,12 га акваторії, вилучено та знешкоджено 63 тис. 662 ВНП.

У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 47 особам.

За тиждень на території Донецької та Луганської областей сталося 67 пожеж, під час яких загинуло 6 осіб.

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, ООС