ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Командно-штабні навчання з бригадою оперативного командування «Північ»: завершальний етап та підбиття підсумків

Новини
6 Лютого 2021, 13:15
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Черговим етапом виконання практичних дій завершилися командно-штабні навчання з позначенням дій військ з військовою частиною ОК «Північ». Апаратом керівництва, що був сформований з числа офіцерів оперативного командування, продовжувалося здійснення управління підпорядкованими підрозділами та нарощування бойової обстановки за G-структурою. Власне підрозділи бригади відпрацювали здійснення контратаки противника, не допустили прориву умовного ворога, навпаки – задіяли сили та засоби, щоб ввести його в оману, а також завдали максимальних втрат. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ».

Підсумовуючи, командуванням були висловлені зауваження та вказані недоліки за окремими напрямами на кожному етапі навчань. Поряд із цим були запропоновані і ряд рекомендацій та пропозицій щодо усунення недоліків та покращення рівня підготовки.

Загалом, за словами командування, задіяний особовий склад показав достатній рівень підготовки, що свідчить про високий професіоналізм та спроможність навчатися і говорить про готовність військової частини у будь-який час виконати завдання за призначенням.

Навчання проходили під керівництвом командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Валерія Залужного. Усі заходи пройшли без втрат, без порушень техніки безпеки та на належному рівні.

За підсумками командно-штабних навчань були нагороджені кращі військовослужбовці. Солдати, сержанти та офіцери були відзначені нагородами Міністра оборона України, командувача військ ОК «Північ», грамотами та цінними подарунками.

* Під час проведення навчань були дотримані всі заходи безпеки, травмувань особового складу чи пошкоджень техніки не було.


Пам’яті Данила Мурашка
Пам’яті Данила Мурашка

«Даня — уже Герой і давно ним став», — неодноразово казав командир Данила Ростислав Лазаренко ще за життя молодого льотчика-штурмовика.

Україна застосувала санкції проти компаній, що постачають компоненти для російської балістики
Україна застосувала санкції проти компаній, що постачають компоненти для російської балістики

Уведено в дію рішення РНБОУ щодо застосування санкцій проти суб’єктів, що працюють на російський військово-промисловий комплекс.

Росіяни вбили у Сумах двох дітей та літню жінку
Росіяни вбили у Сумах двох дітей та літню жінку

Дівчата 5 та 10 років, а також жінка 75-ти років загинули внаслідок російських ударів КАБами по Сумах.

Ворог атакував вночі балістикою та понад 130 ударними БПЛА
Ворог атакував вночі балістикою та понад 130 ударними БПЛА

У ніч на вівторок, 4 серпня, російські окупаційні сили запустили по Україні одну балістичну ракету та понад 130 ударних безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Olx Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx віськова служба за контрактом

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

WorkUa Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Olx Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ