З початку року у Вінниці учасникам АТО/ООС обмежили безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Замість «безліміту» воїни отримали по 60 поїздок. Попри обурення активістів, нововведення поки залишається без змін. Щоправда, пільговикам, зокрема учасникам бойових дій, дали «бонус» — можливість здійснити пересадку протягом години без «списання» поїздки.
Та якщо із жителями Вінниці все зрозуміло, дискусійним залишалось питання щодо учасників АТО/ООС із територіальних громад. Адже багато хто з них щодня користуються міським транспортом обласного центру, а Муніципальні картки вінничанина отримують лише воїни із «пропискою» безпосередньо у Вінниці. У КП «Вінницякартсервіс» АрміяInform пояснили, що питання – у процесі розв’язання.
— Уже розіслані листи очільникам всіх територіальних громад Вінниччини з пропозицію укладення Меморандуму про співпрацю для збереження соціальних гарантій у сфері транспортного обслуговування громадян, які зареєстровані у територіальних громадах області, але постійно користуються громадським транспортом у Вінниці. У разі підписання Меморандуму про співпрацю для збереження соціальних гарантій у сфері транспортного обслуговування громадян, підприємство «Вінницякартсервіс» зобов’язується коштом бюджету відповідної територіальної громади виготовити пільгові Муніципальні картки вінничанина її членам.
Поки що ж, із лютого по квітень, проїзд для учасників та ветеранів АТО/ООС Вінниччини здійснюватиметься, як і раніше, на безоплатній основі за наявності відповідного пільгового посвідчення.
