Про те, який літак спромігся підтверджено збити F-16 під час реального повітряного бою, розповідає АрміяInform. Обставини інциденту реконструювали, тож повітряний бій…
Окружний суд Гааги 1 лютого відновлює слухання у справі щодо збитого 17 липня 2014 року в небі над Донбасом пасажирського авіалайнера рейсу МН17 малайзійських авіаліній — учасники процесу обговорюватимуть питання, як із 7 червня розглядати справу по суті.
Як повідомляє пресслужба суду, очікується, що суд коротко проінформує про питання, розглянуті на останньому засіданні, яке відбулося 25 листопада торік, і розповість про події, що сталися відтоді. «25 листопада було завершено досудову стадію (розгляду справи), наближаються слухання по суті», — нагадали в суді.
Під час останнього засідання за деякими з клопотань захисту одного з обвинувачених, росіянина Олега Пулатова, суд ухвалив рішення провести додаткові розслідування, виконання яких покладено на слідчого суддю. «Затверджені розслідування повинні бути розпочаті й завершені. Суд не вважає за необхідне завершувати всі розслідування до початку слухання по суті, однак має бути зрозуміло, які з них ще не завершені, і скільки часу вони займуть», — пояснили в суді.
Далі в судовому засіданні до виступу будуть запрошені адвокати родичів та адвокати обвинуваченого Пулатова. Також буде надано можливість відповісти представникам прокуратури.
У пресрелізі сказано, що коли йдеться про кримінальне судочинство цієї справи, то слід очікувати «певною мірою непередбачуваності». «Судові засідання можуть бути скорочені, перенесені, припинені або навіть скасовані у зв’язку з розвитком подій у суді. Розклад може корегуватися день у день», — наголосили в суді.
У судовому засіданні 25 листопада минулого року головуючий суддя у процесі у справі про знищення авіалайнера рейсу МН17 у небі над Донецькою областю у 2014 році запросив одного з обвинувачених, Олега Пулатова, який раніше виявив готовність відповісти на запитання суду, виступити в залі засідання. Суд також задовольнив запит захисту опитати представників 53-ї зенітної ракетної бригади збройних сил РФ. «Стосовно запиту щодо 53-ї бригади. Суд задовольняє запит захисту частково. Якщо у справі члени 53-ї бригади були залучені до транспортування та пуску ракети «Бук», якою був збитий МН17, то абсолютно очевидно, що важливо поставити запитання її представникам, особливо полковнику Мучкаєву, який є її командиром. Суд також задовольнив запит захисту заслухати Сергія Дубінського, який є одним з обвинувачених у цьому судовому процесі, і в липні 2014 року, коли був збитий МН17, керував розвідкою так званої ДНР із позивним «Хмурый».
Нагадаємо, 9 березня 2020 року в Нідерландах у судовому комплексі Схіпголу поблизу Амстердама розпочався судовий процес над чотирма обвинуваченими у трагедії рейсу МН17 малайзійських авіакомпаній. На лаві підсудних мали бути три громадяни Росії та один українець — Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубінський, Олег Пулатов і Леонід Харченко. Лише один з них — Пулатов — представлений адвокатами з нідерландської фірми, яким допомагає російський адвокат Кутіна. Суд відбувався за відсутності обвинувачених.
На півночі Харківщини російські загарбники спробували налагодити логістику за допомогою такелажних команд. Окупантам завдали вогневого ураження, зірвавши їхні наміри.
Унаслідок артобстрілу прикордоння Сумщини загинуло троє людей, ще один чоловік поранений.
російські окупанти активно застосовують розвідувальні БПЛА дальньої дії практично на всіх напрямках.
Служба безпеки затримала в Харкові агента воєнної розвідки рф. Зловмисник коригував ракетно-бомбові удари росії по прифронтовому місту та прилеглих територіях.
Унаслідок активних бойових дій на території заповідника Кінбурнська коса вирують пожежі.
На Покровському напрямку російські військові намагаються засилати в тил підрозділів Сил оборони диверсійно-розвідувальні групи.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Про те, який літак спромігся підтверджено збити F-16 під час реального повітряного бою, розповідає АрміяInform. Обставини інциденту реконструювали, тож повітряний бій…