Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…
Окружний суд Гааги 1 лютого відновлює слухання у справі щодо збитого 17 липня 2014 року в небі над Донбасом пасажирського авіалайнера рейсу МН17 малайзійських авіаліній — учасники процесу обговорюватимуть питання, як із 7 червня розглядати справу по суті.
Як повідомляє пресслужба суду, очікується, що суд коротко проінформує про питання, розглянуті на останньому засіданні, яке відбулося 25 листопада торік, і розповість про події, що сталися відтоді. «25 листопада було завершено досудову стадію (розгляду справи), наближаються слухання по суті», — нагадали в суді.
Під час останнього засідання за деякими з клопотань захисту одного з обвинувачених, росіянина Олега Пулатова, суд ухвалив рішення провести додаткові розслідування, виконання яких покладено на слідчого суддю. «Затверджені розслідування повинні бути розпочаті й завершені. Суд не вважає за необхідне завершувати всі розслідування до початку слухання по суті, однак має бути зрозуміло, які з них ще не завершені, і скільки часу вони займуть», — пояснили в суді.
Далі в судовому засіданні до виступу будуть запрошені адвокати родичів та адвокати обвинуваченого Пулатова. Також буде надано можливість відповісти представникам прокуратури.
У пресрелізі сказано, що коли йдеться про кримінальне судочинство цієї справи, то слід очікувати «певною мірою непередбачуваності». «Судові засідання можуть бути скорочені, перенесені, припинені або навіть скасовані у зв’язку з розвитком подій у суді. Розклад може корегуватися день у день», — наголосили в суді.
У судовому засіданні 25 листопада минулого року головуючий суддя у процесі у справі про знищення авіалайнера рейсу МН17 у небі над Донецькою областю у 2014 році запросив одного з обвинувачених, Олега Пулатова, який раніше виявив готовність відповісти на запитання суду, виступити в залі засідання. Суд також задовольнив запит захисту опитати представників 53-ї зенітної ракетної бригади збройних сил РФ. «Стосовно запиту щодо 53-ї бригади. Суд задовольняє запит захисту частково. Якщо у справі члени 53-ї бригади були залучені до транспортування та пуску ракети «Бук», якою був збитий МН17, то абсолютно очевидно, що важливо поставити запитання її представникам, особливо полковнику Мучкаєву, який є її командиром. Суд також задовольнив запит захисту заслухати Сергія Дубінського, який є одним з обвинувачених у цьому судовому процесі, і в липні 2014 року, коли був збитий МН17, керував розвідкою так званої ДНР із позивним «Хмурый».
Нагадаємо, 9 березня 2020 року в Нідерландах у судовому комплексі Схіпголу поблизу Амстердама розпочався судовий процес над чотирма обвинуваченими у трагедії рейсу МН17 малайзійських авіакомпаній. На лаві підсудних мали бути три громадяни Росії та один українець — Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубінський, Олег Пулатов і Леонід Харченко. Лише один з них — Пулатов — представлений адвокатами з нідерландської фірми, яким допомагає російський адвокат Кутіна. Суд відбувався за відсутності обвинувачених.
@armyinformcomua
У Часовому Яру гаряче — ситуація може змінюватися по кілька разів на день. Окупанти підтягують свої резерви, нарощують наступальний потенціал і тиснуть з усіх боків. Все говорить про те, що окупанти мають якісь плани до 9 травня.
На Житомирщині затримали російську агентку, яка коригувала удари країни-агресора під прикриттям прогулянок з дитиною.
Перший заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Литви Юлюсом Пранявічусом, на якій обговорив шляхи до посилення та об’єднання Європи.
Сьогодні, 30 квітня, близько 6:30 російська армія атакувала шістьма ударними БПЛА типу «Герань-2» місто Південне. Почались пожежі, пошкоджено багатоквартирний двоповерховий будинок, пʼять приватних домоволодінь, шість автомобілів. 65-річна жінка та двоє чоловіків віком 25 та 64 роки дістали гостру реакцію на стрес.
У середу, 30 квітня, Верховна Рада України продовжила термін добровільного повернення на службу для військовослужбовців, які самовільно залишили свою частину (СЗЧ).
У Торецьку ворог комбінує свої атаки. Це і мотоштурми, і «накати» з використанням бронетехніки. Однак найпопулярніші спроби — просочування невеликими піхотними групами по 2-3 людини.
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Саме вони перебувають на передовій Кримського напрямку інформаційного фронту, попри те, що потерпають від фінансових проблем, втратили передавачі, які поширювали…