ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Лютого 2021, 7:47

Протягом минулої доби, 31 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», поблизу населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з міномету 120-го калібру, автоматичних станкових, станкових протитанкових та підствольних гранатометів, а також великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Для коригування вогню противник використав безпілотний літальний апарат типу «КРИЛО», який вчасно був подавлений засобами радіоелектронної боротьби, що унеможливило його подальше застосування.
Неподалік Лебединського збройні формування Російської Федерації здійснили провокаційний обстріл з міномету 82-го калібру, а біля населеного пункту Піски – з автоматичних станкових гранатометів. Поблизу Опитного ворог випустив кілька черг в бік українських позицій зі стрілецької зброї, а в передмісті Авдіївки – ще й з великокаліберного кулемета.

Бойових втрат серед наших захисників немає.

Від початку поточної доби, 1 лютого, було зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню. Так, поблизу Авдіївки, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», російсько-окупаційні війська відкривали неприцільний обстріл в бік наших позицій з ручного протитанкового та підствольного гранатометів.
Про всі факти порушень режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших захисників немає.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами.

Читайте нас у Facebook
Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу
Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1150 військових та кілька одиниць бронетехніки.

50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону
50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону

На Новопавлівському напрямку українські розвідувальні БПЛА типу крило створили для ворога зону, в якій майже неможливо залишитися непоміченим.

Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка
Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня
24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня

24 людини, серед них 3 дитини, загинули в Дарницькому районі Києва через російський удар по багатоповерхівці 14 травня.

«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант-командир установки в/ч А2800

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Старший радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

--- ---