ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Свято без тата, але з його побратимами

14 Січня 2021, 13:03
Свято без тата, але з його  побратимами

Колектив Снігурівського міжрайонного центру комплектування та сервісної підтримки (МТЦК та СП), що на Миколаївщині, вкотре приєднався до акції «Свято без тата» та навідався з подарунками у гості до родини  військовослужбовця на той час 79-ї аеромобільної бригади Сергія Платонова.

Сергій загинув під час  обстрілу блокпоста в районі села Зеленопілля Луганської області.  Він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).  Також у 2015 році в пам’ять про Платонова встановлено меморіальну дошку на Снігурівській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

Особовий склад Снігурівського МТЦК та СП постійно підтримує його семирічного синочка Артемчика, навідуючись на свята і в будні, даруючи дитині свою увагу та подарунки.  

Звісно, що жоден подарунок не замінить цьому маленькому хлопчику тата, але він завжди буде відчувати материнську підтримку, турботу, тепло і любов рідних, близьких людей і бойових побратимів тата. 

У межах традиційної благодійної акції «Свята без тата» головне завдання колективу ОМТЦК та СП Миколаївської області – створити відчуття  справжньої новорічно-різдвяної казки для дітей, чиї батьки вже не повернуться додому. 

У центрі зазначили, що подарунки і турбота про нащадків наших героїв – громадянський обов’язок, а не просто службові потреби в ОМТЦК та СП Миколаївської області. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство