ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Щодо роботи КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил за тиждень

24 Січня 2021, 13:30
Щодо роботи КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил за тиждень

За рішенням командувача Об’єднаних сил усі КПВВ на лінії розмежування функціонують щоденно з 08:00 до 16:00.

Пресслужба ООС повідомляє, що окупанти продовжують блокувати дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

Щоденно пропускні операції здійснюються лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська». В КПВВ «Новотроїцьке» пропуск відновлюється двічі на тиждень — у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором.

Протягом тижня прикордонники оформили в КПВВ «Станиця Луганська» до тимчасово окупованої території України 2033 особи, на контрольовану територію — 2161 особу.

Через КПВВ «Новотроїцьке» — 119 громадян і 19 транспортних засобів проїхали в бік тимчасово окупованого Донецька, водночас 92 громадяни й 23 транспортні засоби перетнули лінію розмежування на контрольовану територію.

Під час проведення заходів контролю прикордонники виявили двох громадян, які перетинали лінію розмежування за документами з ознаками часткової підробки. Для ухвалення відповідного правового рішення до Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Разом з тим 8 осіб російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України.

Нагадуємо, що перебувати в КПВВ можна, надівши захисну маску (респіратор), дотримуючись соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки. Під час перевірки громадян, які рухаються з тимчасово окупованої території України, проводиться температурний скринінг. Для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.

Іноземцям для перетину лінії розмежування необхідно мати страховий поліс, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини