ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Київщині гармаші на «Піонах» здійснили марш до району зосередження

15 Січня 2021, 17:14
На Київщині гармаші на «Піонах» здійснили марш до району зосередження

В окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила навчальний рік розпочався, як і завжди, по-бойовому. Особливо активним видався сьогоднішній морозний день.

Ще до світанку, коли стовпчик термометра завмер на позначці –120С, бригаду було приведено у вищий ступінь бойової готовності. Як розповіли журналісту АрміяІnform у бригаді, розпочався сьогоднішній світловий день на стройовому плацу частини, де пройшла перевірка отримання сигналу й прибуття, екіпірування особового складу та його готовності до виконання подальших дій за призначенням.

– «Тривога» не стала звичайним шикуванням і перевіркою у форматі «прибули – вишикувалися – постояли – розійшлися», – розповідає  виконувач обов’язків командира частини полковник Сергій Марценюк. – Деякі заходи, попри мороз та снігопад, ми відпрацювали практично, з виходом техніки, здійсненням маршу тощо.

Так, один із самохідних артилерійських дивізіонів бригади із САУ 2С7 «Піон» на озброєнні здійснив марш до району зосередження, зайняв вогневі позиції та виконав практичне знищення противника з умовною стрільбою. Зате не були умовними тріскучий мороз та чималий шар снігу, який долали гармаші. Словом, сьогоднішній день видався для них насиченим та продуктивним. За словами командування окремої артилерійської бригади, із всіма поставленими завданнями особовий склад підрозділів повністю впорався, показавши добрий вишкіл.

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Вишкіл, Новини, Репортаж