ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завод «Маяк» презентував оновлений міномет «Молот» та унікальні боєприпаси

Важливо Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Січня 2021, 20:11

Сьогодні на заводі «Маяк» презентували оновлений міномет «Молот». За словами заступника генерального директора з виробництва, головного конструктора АТ «Заводу “Маяк”» Олександра Гордєєва, міномет «Молот» калібру 120 мм на підприємстві конструктивно значно вдосконалили. З оновленого міномета  випустили п’ять тисяч пострілів, проблем чи  ускладнень не було. Всі зауваження від армійців врахували. За словами представників заводу, на сьогодні Збройні Сили України мають потребу в декількох тисячах мінометів М-120-15.

Головний конструктор підприємства також розповів і про інші зразки озброєння, які випускає «Маяк». Серед представлених зразків особливу увагу  та зацікавленість викликали снайперські гвинтівки та набої, які за словами спікерів,  не виробляються в жодній країні світу.

Як зазначив Олександр Гордєєв, снайперський комплекс становлять  мультикаліберна гвинтівка та високоточний далекобійний патрон. Мультикаліберна гвинтівка «Володар Обрію» та патрон 12,7*114 HL  розроблені за участю українських інженерів і досвідчених снайперів України. Нова гвинтівка та боєприпаси до неї дозволяють впевнено вражати цілі на рекордній відстані в 4000 метрів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить