ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна в ОБСЄ: торік на Донбасі загинули 50 українських військових, 339 поранені

Новини світу та України
28 Січня 2021, 8:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У 2020 році внаслідок російської агресії на Донбасі загинули 50 українських військовослужбовців, ще 339 зазнали поранень.

Про це заявив заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський під час засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ у Відні, повідомляє Укрінформ.

«У 2020 році агресивні дії Росії на Донбасі забрали життя 50 українських захисників, ще 339 зазнали поранень», – заявив дипломат.

За його словами, від початку нинішнього року у результаті збройних провокацій, здійснених російськими збройними формуваннями на Донбасі, загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України і ще троє були пораненні.

«За період з 1 по 24 січня 2021 року російські окупанти здійснили 123 збройні провокації із застосуванням гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької та снайперської зброї, а також мінометів»,‑ сказав Ігор Лоссовський.


Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових
Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових

За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.

«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії
«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії

Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.

6 фактів з Конституції України, які варто знати
6 фактів з Конституції України, які варто знати

Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Командир зенітного артилерійського взводу

від 25000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Стрий

Косівський РТЦК та СП

Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

ПУБЛІКАЦІЇ