Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…
Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей передбачає допомогу демобілізованим військовослужбовцям, яким потрібне коштовне лікування, а також тим, хто опинився у скруті.
Як розповіла заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, за цією програмою також одноразову виплату можуть отримати сім’ї загиблих учасників АТО/ООС. Крім того, раз на рік на фінансову допомогу мають право неповнолітні діти полеглих військовиків.
Членам сім’ї загиблого/померлого учасника АТО/ООС одноразово здійснюється виплата до 100 000 гривень.
Демобілізованим учасникам бойових дій в АТО/ООС допомога надається:
на лікування як часткова компенсація витрат, пов’язаних із дороговартісним (стаціонарним) лікуванням травми або захворювання, які були зазнані або загострилися у зв’язку з участю в АТО/ООС, при неможливості надання медичної допомоги у комунальних медичних закладах області, у сумі до 22 000 гривень;
на лікування у медичних закладах та підприємствах третинного рівня, що не враховані у Програмі підтримки учасників АТО/ООС, у сумі до 4 500 гривень;
тим, хто опинився в складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати (складне матеріальне становище, необхідність дороговартісного лікування членів сім’ї, стихійне лихо, катастрофа тощо, а також у випадку смерті одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення) у сумі до 22 000 гривень.
Заяви про надання матеріальної допомоги розглядає відповідна комісія при обласній державній адміністрації.
Для отримання допомоги потрібно подати заяву та згоду на збір та обробку інформації про персональні дані, до якої додаються такі документи:
копія паспорта громадянина України;
копія ідентифікаційного коду (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган та має відмітку в паспорті громадянина України, – копію сторінки паспорта з такою відміткою);
копія довідки про безпосередню участь в АТО/ООС або документа, який підтверджує участь в АТО/ООС;
копія посвідчення учасника бойових дій/інваліда війни/бійця-добровольця;
копія витягу з наказу про звільнення з військової служби.
Крім того, за потреби грошей на лікування необхідно надати документи, що підтверджують факт хвороби.
Дізнатись більше про виплати чи отримати консультацію можна, звернувшись до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА, Центру з нарахування та здійснення соціальних виплат.
@armyinformcomua
Бійці підрозділу Pentagon 225 штурмового батальйону зафіксували на камери відбиття чергового нічного штурму росіян біля села Дар'їно Курської області.
За два з половиною тижні роботи сервісу зміни місця служби через застосунок Армія+ опрацьовано 8500 рапортів на переведення, з яких 2000 погодили.
Вже 3 тисячі військовослужбовців, що самовільно залишили місце служби, повернулися на службу впродовж 72 годин після набуття чинності відповідного закону.
На Харківщині вибили зі села Новомлинськ Куп'янського району. Там противник переправився через річку Оскіл та намагався захопити та утримати плацдарм на правому березі річки.
ППО Сухопутних військ за минулий тиждень знищила 193 засоби повітряної розвідки та нападу противника.
У переддень Дня ракетних військ і артилерії України, який цьогоріч вперше буде відзначатися 4 грудня у день Святої Варвари — покровительки артилеристів і ракетників, в Києві презентували календар «Лицарі пекельної заграви».
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 25000 до 45000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…