ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про роль, місце та відповідальність командира й сержанта як однієї команди

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Січня 2021, 19:20 27

На Рівненському військовому полігоні представники тренувальної місії JMTG-U (США) та UNIFIER (Канада) провели серію лекцій на тему «Роль, місце та відповідальність командира й сержанта як однієї команди». Іноземні колеги розповіли військовослужбовцям оперативного командування «Захід», як взаємодіють офіцерські й сержантські ланки у збройних силах країн-членів НАТО.

— Трансформуючи сержантський корпус Збройних Сил України згідно зі стандартами НАТО, потрібно розуміти, як це відбувається саме в командних групах, що таке командна група, що таке зворотний зв’язок між офіцером і сержантом. І тому було вирішено організувати відповідні брифінги та лекції на тему створення командних груп. Було багато запитань, але на них були надані відповіді. І думаю, що подібні заходи дадуть свої плоди у нашій трансформації та розумінні того, хто такий сержант, а хто такий офіцер в командній групі від взводу до органів військового управління, — зазначив головний старшина управління командування Сухопутних військ ЗС України старший прапорщик Олексій Глинін.

Як зазначають представники іноземної делегації, українські офіцери й сержанти дуже вмотивовані й готові переймати досвід країн НАТО.

— Сьогодні партнери України зі США, Канади та Литви, а також представництво Сухопутних військ ЗС України прибули сюди, щоб поговорити про важливість командних груп та штабів, про ролі та обов’язки у них, — розповів командир об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (США) полковник Клейтон Кветемеєр. — Ми знаємо, що в українській армії розпочався процес переходу від старої системи до натовської. Ми усвідомлюємо, що він може бути непростий, адже потрібно змінювати керівні документи й систему загалом, тактику й робочі алгоритми.

Проведення таких брифінгів не обмежиться оперативним командуванням «Захід». Після цього іноземна делегація відвідає ОК «Південь», «Схід» і «Північ». А завершальна зустріч відбудеться у Командуванні Сухопутних військ ЗС України.

Відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини