На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Чи будуть зроблені конкретні кроки для проведення саміту глав держав, покаже зустріч політичних радників у межах «нормандського формату», яка мала відбутися 22 січня, однак перенесена на 27 січня.
Про це заявив у ефірі телеканалу «Дім» глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, повідомляє «Цензор.Нет»
«Після цієї зустрічі можна буде говорити, чи будуть подальші кроки для зустрічі на найвищому рівні. Тобто, глав держав і глав урядів», – зазначив він.
За словами Леоніда Кравчука, «ці зустрічі мають підбити підсумок того, що ми зробили за шість, майже сім років. Хто зробив, хто не зробив».
Він розповів про своє спілкування з головою ОБСЄ, міністеркою закордонних справ Швеції Анн Лінде.
«Вона підкреслила, що Україна виконує ті домовленості, які були ухвалені 9 грудня 2019 року в Парижі. Російська сторона і підконтрольні їй ОРДЛО їх не виконують. Вони роблять все можливе, щоб заблокувати, зупинити процес руху вперед», – розповів Леонід Кравчук.
28-річний американець перетнув океан, щоб долучитися до ЗСУ. Його шлях — від будівництва до передової, а мотивація — свобода, про яку він знав ще підлітком.
Україна продовжує системно посилювати захист неба від російських загроз, і дрони-перехоплювачі вже стали невід’ємною частиною ППО.
Російські війська завдали удару по центральній частині Чернігова, використавши для атаки ударний БПЛА.
За квітень знищено або важко поранено 35 203 російських військових — усі ураження підтверджені на відео.
Росія щомісяця зазнає значних втрат в особовому складі, і за квітень понад 35 тисяч убитими та тяжко пораненими.
росія різко наростила застосування керованих авіабомб на фронті.
Водій категорії B, C, військовослужбовець у Стрий
від 20500 до 50500 грн
Стрий
Військова частина А2847
Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Номер обслуги гармати
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….