ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У район проведення ООС доставили гуманітарну допомогу з Латвії

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Січня 2021, 10:20

Протягом останніх шести років Збройні сили Латвійської Республіки допомагають українцями, які потерпають від російської агресії на Донеччині й Луганщині. Новий 2021 рік не став винятком, і латвійці знову направили в Україну тонни гуманітарного вантажу, який було зібрано силами волонтерських організацій Латвії, Естонії, Литви та Фінляндії. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Це вже 21-й латвійський вантаж, що доставляють і передають жителям прифронтових населених пунктів Донбасу військовослужбовці Збройних Сил України й Національної гвардії України. Вантаж здебільшого складається з текстилю, теплих речей, взуття та іграшок для маленьких мешканців району.

Перед передачею вантажу в Луганській обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч делегації Посольства Латвійської Республіки в Україні з керівником Луганської ОДА, представниками Об’єднаних сил, а також Національної гвардії України на чолі з начальником служби військового духовенства управління по роботі з особовим складом департаменту персоналу ГУ НГУ полковником Олександром Іздебським.

Присутні обговорили порядок передачі гуманітарної допомоги та подальший розвиток взаємовідносин між Луганською областю та Латвійською Республікою, а також обмін досвідом у різноманітних сферах. Також приділили увагу розвиткові освіти, реабілітації дітей і створенню спільних підприємств.

— Загалом з 2016 року у співпраці з Посольством Латвії ми переправили до Донецької й Луганської областей близько 300 тонн гуманітарного вантажу, — розповів начальник служби військового духовенства головного управління Національної гвардії України.

За словами волонтерів, гуманітарну допомогу передадуть населенню так званої сірої зони.

Читайте нас у Facebook