ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Подаруй тепло солдату» —  стартувала акція на підтримку воїнів

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2021, 19:30 16

У Славутичі Київської області стартувала благодійна акція зі збору теплих речей та смаколиків для військових. Триватиме вона до кінця лютого. Збір гуманітарної допомоги організовано на базі Соціально-психологічного центру міста Славутич.

— Ми співпрацюємо з місцевою волонтерською організацією «Соняшник». Вони щопонеділка відправляють на Схід України штани, светри, шарфи, манишки, шапки під каски, шкарпетки, рукавиці, нитки для в’язання, чай, каву, цукор, смаколики тощо. У нашій установі є також люди поважного віку, які в’яжуть шкарпетки воїнам, найстаршому з них 82 роки. Тобто люди це приносять нам, а ми передаємо волонтерам. «Передай тепло солдату» — це також і душевне тепло, зокрема малюнки, що потрапляють на фронт, — розповіла практичний психолог місцевого Соціально-психологічного центру Дар’я Мельник.

Як зазначають організатори акції, небайдужі містяни проявляють високу активність у цьому, і за невеликий проміжок  часу  вже зібрано чимало теплих речей.

Надалі представники Центру планують провести сімейний розважальний захід «Розфарбуй зиму» для учасників АТО/ООС та членів їхніх родин.

Фото Дар’ї Мельник

9
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини