ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівному морські авіатори отримали в подарунок літак Ан-2

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Січня 2021, 18:47

Сьогодні, 21 січня, у Міжнародному аеропорту «Рівне» представники Міністерства юстиції України безоплатно передали військовослужбовцям ЗСУ літак Ан-2.

У заході, що відбувся на злітній смузі, взяли участь робоча група Мін’юсту, командування морської авіаційної бригади, керівництво аеропорту «Рівне» та журналісти.

Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко зауважив: «Мені дуже приємно, що ми хоч у якийсь спосіб можемо допомогти військовим. Усе, що наразі нам вдається робити щодня — все це завдяки нашим воїнам, які мужньо стоять на захисті України. Цей літак використовували контрабандисти у незаконних цілях. Нині прийшов його час попрацювати на державу та її Збройні Сили».

Під час прийому-передачі акту на літак заступник командира морської авіаційної бригади полковник Станіслав Курінний подякував за подарунок і розповів, що його військова частина — єдина авіабригада у ЗС України, яка експлуатує літаки такого типу.

— Вони є у штаті, є підготовлені екіпажі для виконання польотів саме на Ан-2. Тому нам цікаві ці машини. Цей легкий транспортний літак здатний виконувати зльоти й посадку на непідготовлені аеродроми. Його застосовуватимуть у підготовці льотного складу підрозділів морської піхоти. Крім того, він може виконувати завдання повітряної розвідки, десантування, — наголосив полковник.

У військових льотчиків уже є попередня домовленість з Вінницьким авіаремонтним заводом, який виконуватиме ремонтні роботи літака та двигуна. У короткі строки у Рівному літак розберуть і передадуть у Вінницю. Там на нього чекає оцінювання технічного стану й ремонт. Планується, що до пункту постійної дислокації військової частини — на південь України — літак переправлять уже своїм ходом. Вінницький завод уже має подібний досвід. Наприкінці минулого року тут уже відремонтували подібний Ан-2. На цьогорічний ремонт уже сплановано й виділено державне фінансування.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство, Новини, Події