ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-локаторники навчаються у «гібридному» форматі

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Січня 2021, 18:32 4

На базі радіотехнічної бригади, що дислокується на Харківщині, відбулося показове практичне заняття з випускниками факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Заняття пройшло у «гібридному» форматі. Під час приведення частини в бойову готовність «повна» до виконання функціональних обов’язків начальників розрахунків і командирів взводів долучили й самих курсантів, які відпрацювали дії з пошуку й супроводу повітряних цілей умовного противника.

— Подібна форма практичних занять має на меті наочно підготувати курсантів до майбутніх посад, які вони опановуватимуть після випуску й розподілу у військові частини, — розповів старший викладач кафедри тактики факультету РТВ підполковник Руслан Райков. — Сповна ж вони закріплять здобуті знання під час подальшого стажування в цьому та інших бойових підрозділах радіотехнічних військ.

Варто зазначити, що навчальні вправи курсанти відпрацьовують на техніці як старого, так і нового парку.

— На базі нашого підрозділу є практично 80 % техніки, яку використовують радіотехнічні війська, тому курсанти отримують тут майже повний спектр знань і навичок, — розповів заступник командира частини майор Віталій Галець. — Робота з будь-якою технікою потребує високого рівня підготовки бойового розрахунку. Тож ми завжди раді допомогти молодшим товаришам у її вивченні та освоєнні.

Узгодження навчальних планів університету із заходами бойової підготовки у частинах і залучення до них курсантів допомагає майбутнім офіцерам швидше опанувати особливості служби у підрозділах, здобути необхідні практичні навички застосування сучасного озброєння й техніки протиповітряної оборони.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини