ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фонд «Повернись живим», який 7 років допомагає захисникам України, нині просить про підтримку своєї команди

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Січня 2021, 13:05

Фонд «Повернись живим» пліч-о-пліч з українськими військовими вже сім років. На допомогу армії команда благодійників залучила понад 170 000 000 гривень. Сьогодні співробітники фонду просять усіх небайдужих підтримати їхню діяльність.

«Попри дозвіл українського законодавства, ми не використовуємо гроші, зібрані для війська, щоб покрити власні адміністративні витрати. Наші інституційні витрати є окремими й не залежать від зборів на допомогу армії. Для того, щоб наші менеджери могли надалі виїжджати і здійснювати заміну та видачу тепловізорів та іншої техніки підчас ротацій, журналісти створювати тексти, а бекофіс оформлювати документацію на обладнання, яке передається, готувати онлайн-звітність, подавати необхідні документи до податкової тощо, нам потрібно постійно поповнювати зарплатний фонд», – повідомила команда благодійного фонду «Повернись живим».

Вони зазначили, що залучені кошти будуть спрямовані на оплату праці співробітників військового відділу, медіа, фінансового відділу та оплату оренди офісу.

«На жаль, війна триває і наша підтримка на фронті дуже потрібна щодня. Так само, як ваша підтримка нам», – наголосили у фонді.

 

Читайте нас в Telegram