ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КБ «Південне» виготовило першу партію реактивних снарядів «Тайфун-1»

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Січня 2021, 10:40 29

Пресслужба дніпровського Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М. К. Янгеля» оприлюднила підсумкове відео «Події та факти» про свою діяльність  минулого року.

Про це повідомило видання Defence Express.

У відеозвіті повідомляється про продовження робіт зі створення нових українських 122-мм «Тайфун-1» для реактивних систем залпового вогню типу БМ-21 «Град» («Верба», «Берест» тощо).

«На дільниці ротаційного розкочування виготовлено першу партію корпусів снарядів. Триває відпрацювання складових частин», – відзначили в пресслужбі КБ «Південне».

Повідомляється, що під час вогневих випробувань у квітні 2020 року, які проходили на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України «Алібей» в Одеській області, було протестовано кілька допоміжних систем.

Як розповіли на держпідприємстві, для отримання та аналізу телеметричної інформації (під час пусків), вперше успішно використано уніфікований вимірювальний модуль та мобільний вимірювальний пункт розробки КБ «Південне».

Для подальших вогневих випробувань нових українських ракет на виробничих потужностях КБ налагоджене серійне виготовлення нових вимірювальних модулів.

Нагадаємо, перші практичні випробування РС «Тайфун-1» відбулись у 2019 році. Тоді були здійснені пуски на мінімальну відстань (5 км), що дозволило перевірити роботу нового реактивного двигуна снаряда.

Також у 2019 році на міжнародній виставці «Зброя та Безпека – 2019» було представлено макет нового реактивного снаряда 9Н221Ф «Тайфун-1» калібром 122 мм, який має вдвічі більшу дальність стрільби ніж звичайний радянський РС 9М22 (40 км проти 20).

Другі вогневі випробування «Тайфун-1» пройшли вже у квітні 2020 року. Цього разу на випробуваннях було здійснено постріл новим реактивним снарядом на максимальну дальність.

Читайте нас у Facebook