ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Створено вебсайт Збройних Сил України

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Грудня 2020, 10:20

У рамках практичного етапу реформування українського війська за стандартами НАТО Головнокомандувачем Збройних Сил України визначено завдання щодо створення вебсайту Збройних Сил України (www.zsu.gov.ua). 

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Вебсайт створено з метою інформування громадськості про діяльність ЗС України, використовуються нові інформаційні технології з сучасним інтерфейсом та дизайном. На даний час його запущено у тестовому режимі.

Розроблено вебсайт спеціалістами Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України. Безпосередньо працювали над системою управління сайтом фахівці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Графічне оформлення (дизайн) допомогли створити на волонтерських засадах цивільні фахівці.

Під час роботи над сайтом було враховано структуру і зміст офіційних вебсайтів збройних сил США, Польщі, Німеччини та інших.

Розширення офіційних каналів комунікації свідчить про відкритість Збройних Сил України як державної інституції та підкреслює прагнення зберегти високий рівень довіри суспільства до українського війська.

Ресурс також сприятиме реалізації зворотного зв’язку між громадянами і органами військового управління Збройних Сил України. Офіційна мова сайту – українська. Триває робота над англомовною версією, удосконаленням розділів та категорій, їх змісту та розробка інтерактивного контенту.

Зауваження та пропозиції щодо функціонування вебсайту Збройних Сил України можна надсилати на електронну адресу розробників: c_support_zsu@post.mil.gov.ua

1
1
Читайте нас у Facebook