ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підвищення на 30% і скасування тарифних розрядів – основи нової системи грошового забезпечення військовослужбовців

22 Грудня 2020, 10:24
Підвищення на 30% і скасування тарифних розрядів – основи нової системи грошового забезпечення військовослужбовців

У межах проєкту «Управління людськими ресурсами» з реалізації оборонної реформи в Міністерстві оборони та Генеральному штабі ЗСУ за участю міжнародних радників та національних експертів розробляється нова система грошового забезпечення військовослужбовців.

— Планується, що нова система грошового забезпечення базуватиметься на виплатах за військове звання і вислугу років, що становитиме 70 відсотків від загального розміру, — інформує директор Департаменту гуманітарного та соціального забезпечення МОУ Назім Агаєв. — Решта – становитимуть надбавки стимулюючого та компенсаційного характеру (за службу в бойових частинах, на командних посадах, дефіцитних спеціальностях, понаднормові, за ризик для здоров’я і життя та інші). Тарифні розряди взагалі скасують. Це дозволило б у середньому на 30 відсотків підняти грошове забезпечення, що зі свого боку вплине на військові пенсії.

Назім Асафович зазначає, що скасування такого поняття, як тарифний розряд (посадовий оклад), дозволило б проводити посадові ротаційні зміни за стандартами держав-членів НАТО. А для впровадження нової грошової системи також слід установити справедливі коефіцієнти надбавок і звання на всіх посадах з огляду на рівень відповідальності та світову практику.

— Наразі триває процес розробки й затвердження концепції нової системи грошового забезпечення на різних рівнях, аналізується іноземний досвід, беруть до уваги думки експертів та громадськості. Утім всі соціальні проєкти передусім ґрунтуються на фінансовій підтримці, а тому зміни впроваджуватимуть у межах наявного ресурсу, — резюмує Назім Агаєв.

51
21

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій rss.feed, Актуально, Новини, Соціальний захист