ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні завершено черговий призов на строкову військову службу

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Грудня 2020, 12:11 11

Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проведено призов громадян України на строкову військову службу. Призов проводився відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» (зі змінами) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 1150-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021 року». Планові показники призову виконано на 100 %.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу в мережі Facebook.

Усього призвано та відправлено на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 13 570 осіб, зокрема для:

Збройних Сил України – 7 500 осіб;

Національної гвардії України – 4 970 осіб;

Державної прикордонної служби України – 500 осіб;

Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб.

Усі військовослужбовці проходять підготовку у навчальних центрах за програмою Базової загальної підготовки з метою здобуття ними первинних військових знань, вмінь та навичок.

Під час проходження військової служби в Збройних Силах України військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил та проходять військову службу переважно в пунктах постійної дислокації військових частин для забезпечення їхньої життєдіяльності, охорони та оборони.

Строки проходження строкової військової служби визначені у статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» і становлять:

для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, – до 18 місяців;

для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти «магістр», – до 12 місяців.

4
3
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини