ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Інституті Військово-Морських Сил відкрили сучасний лінгафонний кабінет

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Грудня 2020, 16:16

На базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» відкрито інтерактивний клас для вивчення англійської мови. Кабінет обладнано інтерактивною дошкою та сучасними комп’ютерами і створено спеціально для навчання офіцерів ВМС на курсах іноземних мов.

Як розповів начальник курсів іноземних мов Інституту ВМС капітан 2 рангу Володимир Друзь, у класі матимуть змогу займатися до 15 осіб. Окрім повсякденної англійської мови, вони опановуватимуть загальну військову термінологію.

Після завершення курсу, який розпочнеться в лютому наступного року, слухачам за результатами іспитів будуть видані сертифікати з оцінкою рівня знання іноземної мови за стандартом STANAG 6001.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Харків, Харківська область

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

--- ---