Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Упродовж року в Центрі спеціального призначення протидії диверсіям і терористичним актам Військової служби правопорядку у ЗСУ відбувалося тестування новітніх зразків форми та спорядження. Про це кореспондентці АрміяInform повідомив командир військової частини підполковник Богдан Столярчук.
Вже проведено тестування нового літнього взуття, комплекту бойового спорядження, тактичних рукавиць. Наразі під час щоденних тренувань триває тестування польової форми одягу та бойових шоломів.
– Кожен військовослужбовець отримує кілька комплектів форми і бойових шоломів різних виробників та має змогу перевірити їх під час бойової підготовки, занять, змагань та в повсякденному використанні. Також відбувається порівняння сучасних зразків з попередніми та між собою. Кожен військовий обирає той варіант спорядження, який йому підходить найбільше. Також є можливість обґрунтувати, чому та які недоліки він бачить у таких зразках, – розповів підполковник Богдан Столярчук.
Зазвичай потім відбувається спілкування з фахівцями Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України, де «тестувальники» можуть пояснити, які недоліки були виявлені під час випробувальної експлуатації, та висловити побажання з удосконалення майна чи спорядження. В окремих випадках виробники вносять конструктивні зміни або усувають виявлені недоліки вже в процесі такого тестування.
За словами командира спецпризначенців, саме під час реальної перевірки речового майна та в конструктивному діалозі між усіма вказаними ланками «бойовий підрозділ – фахівці Головного управління – виробник» відбувається апробація й удосконалення такого майна і спорядження. Плідна та продуктивна робота всіх ланок дає досить непоганий результат, який покращує боєздатність та функціональність українських військовиків.
Фото – група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку у ЗСУ
@armyinformcomua
Оператори батальйону безпілотних систем 63 механізованої бригади лише за останні два вильоти знищили 20 окупантів.
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
від 20100 до 120000 грн
Вінницькі Хутори, Вінницька область
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….