ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Допомога Україні: що включає бюджет США на 2021 рік

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2020, 11:08 1

Президент США Дональд Трамп підписав бюджет своєї країни на 2021 рік. У ньому передбачено 290 млн доларів на протидію впливу Росії, а також допомогу Україні на 250 млн доларів. На протидію Китаю буде направлено 300 млн.

Закон затверджено Конгресом США та підписано президентом Дональдом Трампом.

Зазначається, що військова допомога Україні надається в рамках ініціативи сприяння в сфері безпеки, яка піде на підтримку і допомогу Збройним Силам України.

Ще одна особливість ухваленого бюджету США – сприяння розвитку демократій в Європі, Євразії, Центральній Азії та, зокрема РФ. Наприклад, на потреби Центральної Європи в цій царині буде виділено $20 млн. Вони підуть на програми боротьби за права меншин, вирішення проблеми антисемітизму, розвиток незалежних ЗМІ тощо.

При цьому акцентується увага на тому, що грошова підтримка будь-яких кроків, спрямованих на визнання російської окупації Криму, неприпустима.

Що стосується економічних обмежувальних заходів проти країни-агресора, то в бюджеті прописано, що Міністерство торгівлі, Міністерство юстиції та NASA не мають права купувати в РФ, так само, як і в Китаю, КНДР та Ірану, жодні інформаційні системи через високий ризик кібершпіонажу з боку цих держав.

Ще один важіль тиску на Росію – посилення санкційних обмежень проти проєктів «Північний потік-2» та «Турецький потік».

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України