ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Мотор Січ» випробувала лопаті для вертольотів українського виробництва

Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Грудня 2020, 15:57

Україна входить до п’ятірки держав світу, які виробляють лопаті для важких вертольотів, повідомляє УНІАН.

На території льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» відбулися перші льотні випробування двох комплектів лопатей українського виробництва на вертольотах Мі-24 і МСБ-8.

Як повідомили в прес-службі за словами віце-прем’єр-міністра-міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, це є визначною подією для України, адже вона увійшла до п’ятірки держав світу, що виробляють лопаті для важких вертольотів.

«А це означає ми маємо нові можливості для української армійської авіації та перспективи для розвитку експортних ринків», – зазначив він.

Як зазначив президент підприємства В’ячеслав Богуслаєв, компанія працювала над створенням вітчизняних лопатей останні кілька років. Всього планують запустити в серійне виробництво близько 60 комплектів лопатей на рік, а у 2021 році в ході пілотного проекту – 20.

«Попередні старі лопаті вже вичерпали свій ресурс. Тепер же Україна має можливість вперше виробляти лопаті своїми силами. Це відкриває нову еру для наших вертольотів, допоможе нам літати, вчитися і виконувати бойові завдання», – додав Уруський.

«Гріпен» для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення
«Гріпен» для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення

Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.

Військова історія в почесних найменуваннях: 34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен»
Військова історія в почесних найменуваннях: 34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен»

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

«Апокаліпсис» у Криму: черги на АЗС по 3 км, бензовози застрягли на переправі, а «перекупи» наживаються на кризі
«Апокаліпсис» у Криму: черги на АЗС по 3 км, бензовози застрягли на переправі, а «перекупи» наживаються на кризі

Через логістичний колапс, спровокований мідлстрайками Сил оборони по ворожих тилах, черги на АЗС в окупованому Криму тягнуться на кілометри.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

ВАКАНСІЇ
Майстер з ремонту і обслуговування БПЛА

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Командир взводу

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---