Про все це та інше кореспондентка АрміяInform запитала в начальника Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Діани Копаниці. За останні три…
Про це під час круглого столу «Аналіз реформування оборонно-промислового комплексу та державного оборонного замовлення», який відбувся в Інституті Горшеніна, повідомила заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.
За її словами, мета огляду полягала в тому, щоб усебічно оцінити можливості і спроможності вітчизняної «оборонки» для подальшого напрацювання стратегії її розвитку в поєднанні з потребами ЗСУ. Огляд дає можливість визначити поточний стан підприємств (як державної, так і приватної форм власності) та рівень необхідної модернізації промисловості, а також обрати напрямки та шляхи їх подальшого розвитку.
Безпосередньо огляд містить дві частини: відкриту – доступну для всіх, та закриту – таємну. Цінність закритої частини в тім, що вона описує не тільки стан обладнання, а й працівників підприємств. Зокрема, вивчалося питання здатності заводчан, які мають великий досвід і стаж роботи, передавати знання молоді. Адже для виробництва необхідно не тільки залучати інвестиції, а й запроваджувати освітні програми. Здобуті знання дозволять молодим працівникам ефективно працювати з новітніми технологіями у царині безпеки і оборони.
Світлана Панаіотіді також зазначила: зважаючи, що це був перший огляд, його методологію розробляли за допомогою експертів НАТО. Тепер на базі проведеного огляду можна будувати стратегію розвитку власного ОПК.
Вона додала, що шлях створення спільних підприємств, корпоратизація, ухвалення Закону України № 3822 («Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності») дозволить вітчизняній «оборонці» повністю забезпечити потреби війська. Державний сектор має стати конкурентоздатним – таким, як і приватний.
@armyinformcomua
Пропаганда рф поширює у медіа заяви про нібито «план НАТО щодо введення військ в Україну», називаючи це «планом окупації». Про це пишуть прокремлівські сміттярки з посиланням на заяву служби зовнішньої розвідки росії.
Президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького показала ефективну роботу одного з підрозділів операторів БПЛА.
Повідомлено про підозру в колабораційній діяльності ексспівробітниці маріупольського телеканалу Вікторії Терещенко. Тепер вона очолює місцевий телеканал «Маріуполь 24».
Прикордонники бригади «Форпост» продовжують ефективну роботу з ліквідації ворожого транспорту. Зокрема, наші воїни знищили два УАЗи на Вовчанському напрямку.
На Краматорському напрямку ворог не змінив своєї тактики з приходом холодів та випадінням снігу.
Бійці 79 десантно-штурмової Таврійської бригади провели черговий обряд «обнулєнія» для окупантів, які спробували провести штурмові дії.
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Про все це та інше кореспондентка АрміяInform запитала в начальника Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Діани Копаниці. За останні три…