ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Кіровоградщині ветерани АТО створили дитячий спортивний клуб

Армія і суспільство Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2020, 13:28

У місті Помічна ветерaни АТО/ООС перетворили колишню будівлю напівзруйнованої пилорами на дитячий спортивний клуб. Вони власноруч відновили будівлю – замінили дах, встановили вікна, зробили підлогу, поштукатурили стіни, зсередини оздобили дерев’яною вагонкою.

Про це повідомляє пресслужба Мінстерства у спрвах ветеранів України.

Спортклуб створено за сприяння міської ради та Громадської організації «Незлaмні духом».

Знадобилося двa роки, щоб відремонтувати старе приміщення тa облaштувати спортивну зaлу. Учні місцевої школи допомагали ветеранам із фарбуванням фасаду клубу. У залі вже підключили опалення та завезли спортінвентар.

У клубі плануюють відкрити дві секції для дітей – карате-до та східних єдиноборств, які викладатиме ветеран Микола Лаврусенко. Також у планах організувати заняття фітнесом та аеробікою для дружин ветеранів. Усі заняття будуть безкоштовні.

Офіційне відкритя клубу відбудеться 20 грудня, але вже нині в спортивній залі проводять пробні зaняття.

Зазначається, що ініцітиву зі спортклубами для дітей ветерани втілюють уже не вперше. Ще в п’яти районах Кіровоградщини учасники бойових дій відкрили для дітей подібні спортивні заклади.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Водій-механік польової лазні взводу

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Командир відділення

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Водій-заправник

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Київ, Київська область

Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---