ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Побути в ролі канадського сержанта тепер можна не виїжджаючи з «Десни»

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Грудня 2020, 16:01 1

У Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого планують впровадити «День канадського сержанта», під час якого іноземні інструктори розкажуть і покажуть свій день в рідній армії. Про це йшлося  під час зустрічі генерал-майора Віктора Ніколюка з представниками операції UNIFIER ЗС Канади на чолі з командиром місії підполковником Сарою Хір, повідомляє пресслужба центру.

Під час брифінгу командири частин, де канадські інструктори виконують менторські функції, підсумували результати роботи з іноземними військовослужбовцями за рік, що минає.

«За результатами обговорення обидві сторони вирішили поглибити співпрацю між операцією UNIFIER та нашим Навчальним центром. Зокрема, планується впровадження «Дня канадського сержанта», під час якого іноземні інструктори показуватимуть свій день в рідній армії», – йдеться в повідомленні.

Отже, за словами генерал-майора Віктора Ніколюка, наші курсанти зможуть на практиці побачити специфіку спілкування сержантів ЗС Канади із особовим складом та переймати цей менталітет.

Також заплановане розширення і сфер співпраці. До тих, що нині вже є (тактична медицина, підготовка сержантів та снайперів), додадуться ще школи піхотинця, танкіста та ППО.

Читайте нас у Facebook
Мітки: