ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні, 13 грудня, відбудеться фінал Ігор Нескорених 2.0. Online

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Грудня 2020, 10:48

У святковому фіналі візьмуть участь перші обличчя країни, волонтери, представники ЗМІ та шоу-бізнесу. Повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Це – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який не має аналогів в Україні.

Понад 60 військовослужбовців та ветеранів з 15 областей України, представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг.

Трансляція оголошення переможців та церемонії нагородження учасників національних змагань відбудеться на соціальних платформах Invictus Games: Team Ukraine та Мінветеранів у

Facebook — Invictus Games: Team Ukraine

YouTube — https://www.youtube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

Ігри Нескорених – важливий елемент системи державної підтримки реабілітації ветеранів через спорт.

Один з багатьох проєктів спортивної, фізкультурної-спортивної, медико-психологічної реабілітації, які допомагають зробити крок до перемоги над собою, інтегруватися ветерану у суспільство та бути прикладом саморозвитку та самозростання для інших.

За умов пандемії Covid-19, онлайн формат Ігор Нескорених 2:0 відкрив широкі можливості – ветеран з будь-якого куточку країни міг взяти участь у змаганнях і доєднатися до родини нескорених.

Учасники самі обирали вид спорту, місце змагань, день та час. Кожен розробляв  свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до Організаційного комітету. Судді обирали переможців віртуально, по відео, а не у звичний спосіб.

Читайте нас в Telegram