ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понтонно-мостова переправа, яку збудували військові на Дніпропетровщині, пропустила 600-тисячний транспортний засіб

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Грудня 2020, 14:05

Минуло вже півроку як функціонує понтонно-мостова переправа, яку навели військові понтонери окремого полку підтримки Командування Сил підтримки Збройних Сил України через річку Чортомлик у Нікопольському районі, що на Дніпропетровщині. Це альтернатива мосту, який обрушився наприкінці травня цього року, а вже 4 червня було відкрито проїзд для автомобілів через понтонну переправу. Про це проінформувала начальник служби зв’язків з громадськістю військової частини Наталія Бондар.

Цей міст з’єднує береги річки на трасі сполученням Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя та має важливе значення в державному масштабі.

Наведення мосту в найкоротші терміни стало можливим завдяки майстерності військових фахівців, їх злагодженій роботі та набутому досвіду під час проведення різноманітних навчань та тренувань, виконанню завдань за призначенням в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Військовослужбовці частини мають досвід обладнання та утримання поромних та мостових переправ через різні водні перешкоди, в регіонах України, в надскладних погодних умовах, зі здійсненням сотень та тисяч кілометрів маршів.

Під час тривалої експлуатації понтонно-мостова переправа потребує якісного технічного обслуговування. Для цього на мосту цілодобово перебувають фахівці частини. Вони здійснюють нагляд за всією конструкцією мосту, міжпонтонними та понтонними механізмами, проводять планові ремонтні роботи, контролюють кріплення мостової стрічки, готовність рятувальних засобів до використання, регулюють, за допомогою якірної системи, поздовжню вісь мосту – це дозволяє здійснювати безпечний рух автомобільного транспорту через затоку Каховського водосховища.

За весь період існування мосту по ньому прослідувало 600 тисяч транспортних засобів. Також переправа стала у нагоді й мешканцям найближчих сіл, які були б змушені долати декілька зайвих кілометрів в обхід зруйнованого мосту, щоб дістатись протилежного берега.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Механік, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---