ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі встановили меморіальну дошку воїну-десантнику Артему Санжаровцю

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Грудня 2020, 18:10

У Дніпрі на фасаді загальноосвітньої школи № 35 урочисто встановили й відкрили меморіальну дошку випускникові школи, старшому солдату Артему Санжаровцю, воїну окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади. Мужній військовий героїчно загинув 14 червня 2014 року у військово-транспортному літаку Іл-76, збитому під час заходу на посадку неподалік Луганська.

На пам’ятному заході, організованому ГО «Родинне коло загиблих Героїв Дніпропетровщини», були присутні рідні Артема, бойові побратими, військовослужбовці бригади, оперативного командування «Схід», Дніпропетровського обласного і районних ТЦК та СП, старшокласники школи, представники духовенства, журналісти. Пам’ять загиблого вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти.

За спогадами бойових побратимів, він любив Україну понад усе, без вагань став на її захист, коли в наші домівки прийшла війна, і до кінця виконав військовий обов’язок.

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі й незламність духу Санжаровець Артем Євгенович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять Героям, загиблим за Україну!

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів
Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів

Служба безпеки України викрила ще двох російських агентів, які коригували ворожі удари по Київській та Запорізькій областях.

Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років
Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років

Керівник одного з відділів міської ради, який працював на російську спецслужбу, проведе 15 років за ґратами, а його майно буде конфісковане.

За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції
За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції

FPV-екіпажі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії показали суттєву перевагу над силами NATO на навчаннях у Швеції.

ВАКАНСІЇ
Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Навідник кулеметного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 22000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Оператор, лінійний наглядач відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Старший водій, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---