ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прикарпаття шанує волонтерів та воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Грудня 2020, 9:42 2

У Івано-Франківській ОДА напередодні двох важливих для України свят – Дня волонтера та Дня Збройних Сил України, під час урочистостей воїнам АТО/ООС, ветеранам бойових дій на Сході України та волонтерам вручили близько трьох десятків відзнак, грамот та грошові премії.

Від імені всіх прикарпатців відзнаки вручав  заступник голови обласної держадміністрації Євген Фербей.

Захід розпочали з хвилини мовчання за воїнами і волонтерами, які поклали свої життя на вівтар свободи і незалежності України.

Вручаючи медалі «За заслуги перед Прикарпаттям», почесні нагрудні знаки «За звитягу», подяки та грамоти від облдержадміністрації й облради, Євген Фербей наголосив: «Насамперед хочу звернутися до волонтерів. Безмежно дякую вам за ту допомогу і працю, яку ви надаєте військовим та бійцям-добровольцям. Дякую за вашу щоденну роботу. А воїнам ЗСУ хочу сказати – ви стали на захист держави, показали своїми діями, що Україна може дати відсіч усім ворогам».

Іванофранківець, ветеран АТО/ООС Іван Данилейко був серед тих, хто отримав нагороди. Чоловік розповів, що пішов служити у 18 років.

– Служив я п’ять років. У районі проведення АТО/ООС також побував п‘ять разів, – говорить він. – Важко пригадати всі моменти, які спонукали мене йти служити у такому молодому віці. Але щось туди тягнуло. Після перебування в районі бойових дій я почав більше цінувати різні прості моменти життя, а також поглянув на нашу державу під іншим, більш позитивним кутом.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування побажали здоров’я всім нагородженим. І зауважили, що наразі в Україні армію без волонтерів, а волонтерів без армії окремо вже уявити неможливо.

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини