ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віталій Кличко вручив ордери на нові квартири киянам-учасникам АТО

Прочитаєте за: 3 хв. 4 Грудня 2020, 16:58 2

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з киянами-учасниками АТО та вручив 24 ордери на нові квартири. Також документи на житло отримають ще 17 захисників України, які сьогодні перебувають на Сході.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«6 грудня ми відзначимо дуже важливий для нашої держави день – День Збройних Сил України. І, перш за все, я хочу подякувати кожному військовому, кожному захиснику, які боронять нашу землю на Сході України. Саме завдяки вам всі ми можемо жити у мирному місті. А наш обов’язок як міської влади допомагати кожному воїну та підтримувати родини тих героїв, які віддали своє життя за Україну. Сьогодні родини наших захисників отримують ордери на нові квартири в будинках, які вже введені в експлуатацію. Загалом це – 41 квартира», – наголосив Віталій Кличко.

За словами мера столиці, починаючи із 2015 року Департаментом будівництва та житлового забезпечення за кошти міського бюджету було придбано 375 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин.

«Ми розуміємо, що цього замало. Бо на сьогодні на квартирному обліку в пільговій черзі на отримання житла – 3685 сімей та одиноких громадян. Це учасники АТО, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих та померлих учасників антитерористичної операції. Також до кінця не вирішене питання щодо виділення земельних ділянок для родин загиблих учасників АТО. Але ми знайшли вихід. Усі розуміють, що в столиці не вистачає земельних ділянок, що гарантовані законодавством для учасників АТО. Тому столична влада розробила механізм компенсації їхньої вартості. Тож цього року виплачено компенсацію за земельні ділянки 14 членам сімей загиблих учасників АТО на загальну суму 12,1 мільйона гривень», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що місто підтримує захисників і матеріально. Так, щорічну одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень отримали 29 667 учасників АТО. Місто виділило на це 148,4 мільйона гривень.

624 особи з числа членів сімей загиблих учасників АТО отримали допомогу в 25 тисяч гривень на загальну суму 15,6 мільйонів гривень. Щомісячну адресну допомогу неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам у розмірі 3 тисяч гривень отримали 162 особи. На загальну суму 7,7 мільйона гривень.

Окрім того, учасники АТО та члени їхніх родин отримують матеріальну допомогу з нагоди визначних дат: Дня Героїв Небесної Сотні, Дня пам’яті та примирення, Дня Незалежності України, Дня Захисника України.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист