ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відкривається виставка «Воїни. Історія українського війська»

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2020, 9:13 3

Інформаційно-просвітницький проєкт «Воїни. Історія українського війська» ініційовано Українським інститутом національної пам’яті та втілено в життя у формі пересувної виставки.

Експозицію планують відкрити сьогодні о 14.00 в Одеському історико-краєзнавчому музеї.

Виставка – це 19 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Відкриття виставки «Воїни. Історія українського війська» присвячено до  Дня Збройних Сил України. Організатори вважають,  що відродження українських військових традицій має стати невіддільним елементом реформ у сучасній українській армії.

Експонуватися виставка буде від сьогодні по 05 січня 2021 р. щоденно, з 10.00 до 17.00, за винятком вихідного дня – п’ятниці. Ті, хто цікавиться історією і сьогоденням вітчизняного війська, можуть відвідати її за адресою вулиця Гаванна, 4.

Також в музеї можна ознайомитися з історичними експонатами виставок «Зброя з колекції музею», «Одеса і край у роки Другої світової війни 1939-1945  рр.», «Одещина. 1917 – 1941: погляд крізь роки», «Пробудження пам’яті (Голодомор 1932-1933 рр. на Одещині)». Для учасників бойових дій та інших пільгових категорій населення передбачено безкоштовне відвідування музею.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, rss.feed, Новини