ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Разом – сильніші: українські захисники неба тренуватимуться разом із колегами з країн НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Грудня 2020, 18:50 0
????????????????????????????????????

У Львові відбулася зустріч тимчасового виконувача обов’язків командувача Повітряного командування «Захід» ПС ЗС України  генерал-майора Дмитра Карпенка із  представником Військово-Повітряних Сил США в Європі паном Кевіном О’Браєном.

Під час брифінгу сторони обговорили досить широке коло актуальних питань у контексті заходів міжнародного військового співробітництва.

Зокрема, наших військових союзників цікавить практичний досвід України щодо охорони повітряного простору держави. І вони готові всіляко сприяти його зміцненню та збільшенню можливостей охоронців повітряних кордонів України.

У найближчих планах українських захисників неба – провести спільне практичне тренування із відслідковування, захоплення цілі, супроводження та імітації знищення ударного безпілотного літального апарату. Для цього наші військові партнери зі США запропонували залучити один із розвідувально-ударних БПЛА MQ-9 Reaper, які базуються у Європі.

Я постійно співпрацюю з Повітряними Силами ЗС України, але вперше працюю з представниками протиповітряної оборони. Командувач Повітряних Сил генерал-полковник Дроздов акцентував, що це один з його пріоритетних напрямків, і нам дуже важливо з вами співпрацювати. БПЛА MQ-9 буде в повітряному просторі України, і це надасть підтримку українським підрозділам ППО під час застосування наземних засобів зенітних ракетних військ повітряного командування, – зазначив пан О’Браєн.

Слід додати, що цей захід сприятиме розвитку практичних навичок у межах спільних українсько-американських тренувань сил ППО упродовж серії навчань «Чисте Небо».

Фото Олександри Качмар

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини