ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Вітамінне привітання» українським захисникам підготували учні однієї зі львівських шкіл

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2020, 10:59

Близько сотні кілограмів яблук упродовж одного дня зібрали учні Львівської середньої загальноосвітньої школи № 54 імені Квітки Цісик і всі ці фрукти вони вирішили передати до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

— Загалом яблука діти збирали до міської акції «Принеси мені яблуко», — розповіла заступник директора школи з виховної роботи Мирослава Гусак. — Метою акції було вшанування пам’ять дітей, які загинули під час Голодомору. Наші учні радо відгукнулись і, як бачите, яблук чимало. Але що робити з фруктами? Ми одностайно ухвалили рішення передати весь цей «урожай» до військового шпиталю для наших поранених хлопців і лікарів.

Роль поштарів дитячої волі погодилися виконати журналісти львівського офісу АрміяInform — і того ж дня вітамінна посилка була передана до керівництва Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

— Ми щиро дякуємо за те, що ви не забуваєте про нас, — наголосив капітан Віктор Пантюшний. — Усі дитячі подарунки обов’язково потраплять до палат наших поранених і хворих військових.

Однак не лише яблуками обмежились діти цього навчального закладу. Забігаючи вперед, скажемо, що до Дня Збройних Сил України вони підготували окремий сюрприз для всіх захисників нашої держави. Та про це ми розповімо вам згодом.

Відео Володимира Скоростецького

 

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook