ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові інженери на Балканах обстежують вертолітні майданчики, відновлюють дороги й мости, будують вогневі позиції

27 Листопада 2020, 15:14
Українські військові інженери на Балканах обстежують вертолітні майданчики, відновлюють дороги й мости, будують вогневі позиції

Особовий склад українського національного контингенту в Косові, який перебуває в оперативному підпорядкуванні Командування об’єднаних сил ЗС України, виконав низку складних та відповідальних завдань з інженерного забезпечення на Балканах. Про це кореспондентці АрміяInform повідомив заступник командира національного контингенту майор Мирослав Фрич.

У вересні 2020 року група розмінування інженерної роти українського  контингенту розпочала проводити інженерну розвідку на 45 резервних вертолітних майданчиках з метою виявлення вибухонебезпечних предметів. Майданчики надалі планується використовувати під час безпечної евакуації міжнародних сил KFOR по всій території Косово. Наразі українці обстежили 42 майданчики. Також вони в найкоротші терміни виконали завдання з фортифікаційного обладнання та відновлення під’їзних шляхів до військового аеропорту міста Пріштіна.

Особовий склад 27-ї ротації і техніку групи розгороджень інженерної роти національного контингенту залучали до робіт з очищення опорних палів мосту через річку Ібардля, запобіганню його руйнування в районі міста Лепосавичі. За бездоганну роботу й участь в гуманітарній місії командир логістичної групи міжнародних сил KFOR полковник Томас Фронек та органи місцевого самоврядування в особі мера міста Лепосавичі оголосили подяку українським миротворцям і вручили нагороди.

Серед іншого національний контингент залучали на фортифікаційне обладнання й будівництва бункерів і вогневих позицій для техніки навколо базового табору в населеному пункті Ново Село. Це дало змогу підвищити ефективність відбиття можливого нападу, організувати надійну охорону і оборону військової бази, збільшити контроль за навколишньою територією.

– У листопаді, відповідно до стандартної операційної процедури KFOR і адміністративного Ордера FOMD, групою розгородження інженерної роти виконано завдання з відновлення ділянки дороги, що на кордоні з Республікою Сербією. Вона має стратегічне значення під час патрулювання багатонаціональної групи «Схід» міжнародних сил KFOR. Новопризначений командир логістичної групи полковник Юрген Ягер перебував на місці виконання завдань з інженерного забезпечення нашими миротворцями й відзначив нагородами особовий склад за оперативність, швидке ухвалення рішень на небезпечних напрямках і бездоганну роботу, – розповів майор Мирослав Фрич.

Фото – майор Мирослав Фрич

16
5

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Актуально, Новини, Новини світу та України