ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Михайло Коваль вручив відзнаки РНБО України викладачам та курсантам Військової академії

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Листопада 2020, 16:58 3

Під час проведення підсумків діяльності Збройних Сил України у 2020 році до Військової академії (м. Одеса) завітав перший заступник очільника Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковник Михайло Коваль. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю військового вишу.

– Служби легкої не буває. Але разом з тим, військова служба – почесна, відповідальна і необхідна, – підкреслив під час виступу перед курсантами, викладачами і офіцерами Військової академії (м. Одеса) генерал-полковник Михайло Коваль.

Михайло Володимирович у своєму виступі розповів також військовим про свій великий досвід, про міжнародні геополітичні процеси у світі та про їхній вплив на зовнішньополітичний курс нашої країни.

Як повідомили в пресслужбі РНБО, під час зустрічі генерал-полковник Михайло Коваль зачитав наказ Секретаря РНБО України Олексія Данілова про заохочення курсантів та офіцерів академії, що з перших днів російської агресії стали на захист українського народу і територіальної цілісності нашої країни. Вдтепер військові парадні однострої багатьох військових прикрашатимуть медалі «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І та ІІ ступенів. Також нагрудним знаком «Захисник України» нагороджено начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка.

 

Читайте нас у Facebook