ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

42 мільйони гривень — на ремонт солдатської їдальні. За якість потрібно платити

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2020, 16:24 0

За більш як 40-річний термін свого існування солдатська їдальня об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку ЗС України, так би мовити, «вигодувала» не одне покоління воїнів. Але нові часи диктують нові вимоги й правила. Нова армія потребує й оновленої системи харчування. А це неможливо без відповідної матеріально-технічної бази та належних споруд.

— Капітальний ремонт будівлі та приміщень їдальні — необхідна й головна умова забезпечення сучасним обладнанням та устаткуванням для подальшого переходу на систему харчування за каталогом, — розповів командир військової частини полковник Ігор Міцюк. — На оновлення й реконструкцію об’єкта виділено близько 42 мільйонів гривень, які підрядник має освоїти впродовж визначеного терміну. Динаміка та активність будівельників дають сподівання, що впродовж наступного року будівля повністю оновиться.

— Серед восьми компаній заявників на виконання робіт тендер виграло полтавське ТОВ «Технобуд – Україна», яке, окрім досвіду відновлення об’єктів соціально-побутової та культурної сфери, має і репутацію надійного й відповідального партнера. На рахунку підприємства 50 виграних тендерів і 46 укладених договорів на виконання будівельних робіт, — повідомили у квартирно-експлуатаційному відділі міста Полтава при Міністерстві оборони України.

До переліку таких робіт входять ремонт покрівлі, чотирьох залів для приймання їжі загальною площею близько 2 тисяч квадратних метрів, кухарських та інших службових приміщень, фасаду та ґанку будівлі. У процесі реконструкції повністю замінять покриття підлоги, електропроводку, вікна та двері, оновлять каналізацію, систему водопостачання, вентиляцію. Відвідувачів порадують нове освітлення й кондиціонери. На заваді надзвичайним ситуаціям стане сучасна система пожежної безпеки та блискавкозахисту.

На нинішньому етапі реконструкції будівельники ремонтують покрівлю, яку планують закінчити впродовж двох місяців, та проводять комплекс підготовчих робіт в одному із залів для їди.

Попри активність будівельників приймання їжі особовим складом навчального центру здійснюється за розкладом і без жодних ускладнень.

20

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram