ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відбудеться виставка «Творчі студії майстрів-ветеранів»

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2020, 14:44

З 3 по 8 грудня у Києві відбудеться виставка «Творчі студії майстрів-ветеранів» на якій будуть представлені хенд-мейд вироби майстрів ветеранів АТО/ООС. Повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Мета виставки – популяризація ветеранської творчості як ефективного методу відновлення після війни, сприяння самозайнятості та реінтеграції ветеранів АТО/ООС, формування позитивного образу ветерана та розширення можливостей соціальної адаптації учасників бойових дій шляхом створення платформи для творчого та професійного розвитку.

На виставці буде представлено широке коло хенд-мейд виробів від ветеранів, зокрема реалістичні ляльки Сергія Бондаря та його учня Коноваленка Сергія, оригінальні предмети інтер’єру у стилі стімпанк Дмитра Ландара, прикраси, зроблені своїми руками від Ірини Цвілої та Олександра Самойлікова, копії давніх київських будівель з сірників Ярослави Гаркуші, картини Павла Юрчука та Василя Піддубного, ікони Тамари Довгич та кам’яні скульптури Владислава Ільницького, вироби з дерева Костянтина Федичева та вироби з металу Олександра Чалапчія.

Читайте нас у Facebook