ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мурал пам’яті загиблим на Донбасі хочуть створити у Хмельницькому

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2020, 11:23 4

Міська рада обласного центру оголосила конкурс «Громадської ініціативи». Пропонується створити малюнок на будинку в центрі міста як меморіал пошани військовим, а також як туристичний об’єкт.

Хмельницький досить затишний і комфортний, проте має один недолік. На його вулицях не так багато архітектурних пам’яток та місць, які б приваблювали туристів. Задля цього прийшла ідея створення муралів як засобу вирізнення сірих стін будинків.

Нині досить актуальною є тема залишення пам’яті про воїнів-хмельничан, які віддали за державу своє життя. Наразі у місті немає муралу, який би символізував та нагадував містянам, завдяки кому вони можуть спокійно працювати, навчатись, і, врешті, просто жити в мирному місті.

Під час конкурсу врахують думку містян та військових – учасників бойових дій на Сході.

– Красивий малюнок у середмісті, який не тільки стане окрасою, а й пам’яттю про загиблих і гордістю для живих воїнів, – зазначає молодий архітектор Тетяна Волошина, автор проєкту.

Малюнок – мурал, за який хмельничанам пропонують проголосувати, символізує спецпризначенця у вигляді янгола-охоронця, який оберігає мир і  спокій міста Хмельницького разом із вовком – символом бійців Сил спеціальних операцій. Його планують нанести в центрі міста на стіні будинку по вулиці Кам’янецька, 80.

Конкурс триватиме до 30 листопада.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини