ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мінстратегпром – єдине міністерство, яке здатне реалізувати реформи ОПК – Володимир Горбулін

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2020, 11:46

Перший віцепрезидент Національної академії наук України, екссекретар РНБО Володимир Горбулін підтримав створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості як органу, що формує військово-промислову політику держави.

За словами Володимира Горбуліна, створення Мінстратегпрому стало можливим завдяки підтримці президента Володимира Зеленського.

— У нас не було органу, який займався б питаннями військової політики. Такої ситуації немає ніде у світі. Ніколи Міністерство економіки, торгівлі, а тепер ще й сільського господарства, не зможе формувати військово-політичну та військово-промислову політику.

Кров’ю та потом вдалося створити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Президент підтримав цю ідею, за що я йому вдячний, — заявив Володимир Горбулін в інтерв’ю, передають «Факти».

За словами екссекретаря РНБО, ще під час своєї роботи на державних посадах він ставив створення подібного міністерства одним з найбільш важливих своїх завдань.

— Я якось сказав, що моя мрія – створити Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості та зробити його працездатним. Тоді я міг би вважати, що наполовину виконав свої обов’язки перед нашою країною, — зазначив Володимир Горбулін.

Він назвав кампанію проти створення Мінстратегпрому «короткозорістю та непрофесіоналізмом» і підтримав дії віцепрем’єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, зазначивши, що тільки Мінстратегпром здатний реалізувати реформи, які необхідні оборонному комплексу та ЗСУ.

За словами Володимира Горбуліна, на сьогодні це єдине міністерство, яке здатне реалізувати необхідні реформи армії та оборонного комплексу.

Тим часом директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак під час круглого столу в Укрінформі висловив думку про те, що в Україні існують серйозні ризики зриву напрацювань оборонно-промислової реформи, і майданчиком для діалогу щодо їхнього вирішення могла би стати Рада національної безпеки та оборони.

«Ми сьогодні бачимо високі ризики зриву напрацювань оборонно-промислової і оборонної реформи взагалі й хочемо заявити, що потрібно вжити заходів, щоб ті напрацювання, які довели нас до старту реформи, не залишились напрацюваннями», – заявив Валентин Бадрак.

Крім того, за словами експерта, гостро стоїть питання переозброєння війська.

«На сьогодні створилась ситуація, коли закон про оборонні закупівлі не вступив в дію, а суспільство вже вимагає більш прозорої політики», – зауважив Валентин Бадрак.

Крім того, за його словами, ще одним проблемним питанням є збалансування імпорту озброєння та внутрішнього виробництва. Для вирішення цих проблем експерт пропонує реалізувати два кроки: створити майданчик, де буде вестись професійна дискусія і вирішуватимуться суперечки між учасниками процесу, а також сформувати кілька державних цільових програм, які дадуть змогу передбачати бюджет для армії на 3-5 років.

Читайте нас в Telegram
Ворог завдав авіаудару по житловому сектору Костянтинівки на Донеччині

Ворог завдав авіаудару по житловому сектору Костянтинівки на Донеччині

Ворог завдав авіаудару по житловому сектору міста Костянтинівка Донецької області.

У Києві затримали диверсанта рф, який підпалив релейну шафу Укрзалізниці: йому загрожує довічне

У Києві затримали диверсанта рф, який підпалив релейну шафу Укрзалізниці: йому загрожує довічне

Служба безпеки та Національна поліція затримали диверсанта, який за завданням розвідки рф готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці в Києві.

Окупанти за добу втратили на Сході десятки одиниць бронетехніки

Окупанти за добу втратили на Сході десятки одиниць бронетехніки

Сили оборони України продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці на східному напрямку.

«Еда и вода … не доходят, караванщики массово гибнут»:   українські дрони на Харківщині перерізали окупантам постачання

«Еда и вода … не доходят, караванщики массово гибнут»: українські дрони на Харківщині перерізали окупантам постачання

Знесилені відсутністю води та їжі загарбники все голосніше скаржаться на повну відсутність постачання внаслідок знищеної українськими дронарями логістики у прикордонних ділянках на півночі Харківської області.

У Силах оборони повідомили про обстановку на Півдні

У Силах оборони повідомили про обстановку на Півдні

Ворог минулої доби, 21 липня, застосував 241 FPV-дрони, 7 ударних безпілотних літальних апаратів типу «Ланцет», а також скинув з БПЛА різних модифікацій 180 осколкових боєприпасів на півдні Україні.

Курсанти Інституту ВМС ЗСУ проходять морську практику на судні ВМС Польщі

Курсанти Інституту ВМС ЗСУ проходять морську практику на судні ВМС Польщі

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА» проходять морську практику на навчальному судні Академії ВМС Республіки Польща ORP Wodnik.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Стрілець до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО