У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Як вже писала АрміяInform, у Києві 9 листопада стартував навчальний тренінг з кіберзахисту «Пілотний проєкт Bug Bounty». Організаторами виступили Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).
У рамках першого етапу Проєкту понад два десятки співробітників об’єктів критичної інфраструктури та державного сектору пройшли п’ятиденний практичний курс підвищення кваліфікації з тестування на подолання захисту (пентест), повідомляє пресслужба РНБО.
Проєкт налічує шість основних етапів, наступним з яких стане застосування здобутих навичок на практиці, зокрема, пошук вразливостей у мережах та інформаційних системах об’єктів критичної інфраструктури і державних інституцій, працівники яких проходили зазначений курс. Саме для цього Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБОУ спільно з представниками Фонду цивільних досліджень та розвитку США надаватимуть учасникам навчального курсу необхідне обладнання та програмне забезпечення.
За результатами виявлених вразливостей будуть застосовані заходи оперативного реагування.
Також у рамках цього Проєкту відпрацюють механізми проведення аудитів та пентестів інформаційних систем, мереж державних структур та об’єктів критичної інфраструктури для мінімізації ризиків кіберзагроз.
За словами заступника Секретаря РНБО України Сергія Демедюка, програма впровадження «Пілотного проєкту Bug Bounty» є свого роду першою, яка імплементується в Україні саме для державного сектору та об’єктів критичної інфраструктури.
«Відсутність можливості легального тестування вразливостей периметра інформаційних систем значно гальмувала більш ефективний захист українських державних мереж. Ми покладаємо дуже великі надії на цей Проєкт», – підкреслив Сергій Демедюк.
Прикордонники підрозділу Destruction team прикордонної комендатури швидкого реагування 5 прикордонного загону зробили добірку уражень.
З 26 по 28 червня 2026 року в місті Пітешті (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное (марафон).
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…