Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…
У Києві стартував п’ятиденний навчальний тренінг Bug Bounty з кіберзахисту. Організаторами виступили Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України і Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).
Про це повідомляє пресслужба Ради безпеки і оборони України.
Представники основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки України та працівники критичної інфраструктури протягом п’яти днів здобуватимуть навички проведення пентесту об’єктів критичної інфраструктури, створення комплексної системи захисту таких об’єктів і посилення власних технічних спроможностей.
– Кожного дня у кіберпросторі виникають нові тенденції і нові загрози, й українські фахівці разом із закордонними партнерами спільно працюють над тим, аби вчасно реагувати на них і попереджувати у майбутньому, − зазначив заступник секретаря РНБО Сергій Демедюк, який взяв участь у відкритті Bug Bounty.
Він уточнив, що такі практичні навчання є невід’ємною складовою вдосконалення національної системи кібербезпеки.
– Обмін досвідом є запорукою великих спільних досягнень, − підкреслив заступник Секретаря РНБО України.
Командир 57-ї мотопіхотної бригади Віталій Попович звернувся до військових, які самовільно залишили частину, та закликав їх повернутися на службу.
Під час Конференції Альянсу (Allied Foresight Conference 2026) у Берліні наголошено на важливості досвіду України для подальшого розвитку обороноздатності НАТО.
26 червня та в ніч на 27 червня в рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України уразили низку цілей.
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясінський. — За перший тиждень ми вже повернули…