ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новозбудований розвідувальний корабель проєкту «Лагуна» проходить заводські та ходові випробування

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Листопада 2020, 16:35

На цей час завершилися всі етапи швартових випробувань середнього розвідувального корабля проєкту «Лагуна», який збудовано для потреб національного військового флоту на одному з суднобудівних підприємств України. 

‒ Наразі корабель переходить до відпрацювання етапів заводських та ходових випробувань. Практично на завершальній стадії узгодження програми та методики проходження всіх елементів державних випробувань в акваторії моря. Очікується, що до кінця поточного року корабель проєкту «Лагуна» буде готовий до проведення запланованих заходів державних випробувань, – повідомив начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук.

Крім того, продовжуються державні випробування двох десантно-штурмових катерів типу «Кентавр»: «Малин» та «Станіслав». 

‒ Щодо катерів типу «Кентавр», то попередньо встановлено, що під час випробувань не досягнута повною мірою характеристика швидкості, яка була заявлена відповідно до оперативно-тактичних вимог цього проєкту, тому конструктори суднобудівного підприємства внесли відповідні зміни в конструкцію. Надалі очікуємо на перевірку цих конструктивних змін під час експлуатації катерів, – підкреслив капітан 1 рангу Василь Радчук.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить