ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Протягом першого семестру третьокурсники Національної академії сухопутних військ навчаються виключно на полігоні

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2020, 19:10

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки триває польовий вихід курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, зокрема  вихованців факультету бойового застосування військ. Близько 300 курсантів другого та третього курсів спеціалізацій «управління діями підрозділів механізованих військ» і «управління діями підрозділів танкових військ» вдосконалюють практичні навички.

За словами начальника штабу табірного збору підполковника Олександра Гулими, особливістю підготовки майбутніх офіцерів в Академії є те, що акцент у підготовці зроблено саме на  практичну складову.

– Наприклад, підготовка третьокурсників в осінньому семестрі відбувається виключно на полігоні. Тобто пів року старшокурсники здобувають свій фах на різноманітних навчально-тренувальних комплексах, навчальних полях та у спеціалізованих класах, – зауважив підполковник Олександр Гулима.

Цього дня курсанти, зокрема майбутні офіцери-піхотинці, виконували на полігоні вправу стрільб з БМП-2 з ходу з короткими зупинками по мішенях, що з’являються та рухаються.

За словами керівника стрільби старшого викладача кафедри вогневої підготовки факультету бойового застосування військ підполковника Руслана Пруса, попередня підготовка курсантів у класах та на спеціалізованих тренажерах дала свій позитивний результат – і тепер вони виконували стрільбу здебільшого на добрі та відмінні оцінки.

– Під час бою я спостерігав наступні мішені: «БМП», «група піхоти», «гранатометний розрахунок». Всі цілі уразив! Отримав море позитиву і гарних емоцій, – розповів про свій «бій» молодший сержант Валерій Слюсаренко.

Польовий вишкіл курсантів Національної академії триває.

Фото пресслужби Національної академії

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Вишкіл, Новини