ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миргороді відновлюють військове летовище

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2020, 16:58

На військовому аеродромі бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» завершують роботи з демонтажу й заміни аеродромних плит.

Про це повідомляє пресслужба бригади тактичної авіації.

Злітно-посадкова смуга — інженерна конструкція, призначена для зльоту й посадки повітряних суден — має витримувати величезні вагові навантаження й протистояти найскладнішим погодним умовам. На такому об’єкті «ямковий ремонт» не пройде, пояснюють фахівці інженерно-аеродромних батальйонів. Приведення стану військового летовища у повну відповідність до вимог керівних документів, що регламентують його порядок і, головне, безпеку експлуатації, потребувало якісного й сумлінного підходу, суворого дотримання визначених норм і технологій виконання ремонтних робіт.

— Під час дефектування ЗПС ми визначили обсяги, а також необхідну кількість матеріалів і техніки для виконання завдання, — розповідає начальник виробничого технічного відділення окремого інженерного аеродромного батальйону капітан Руслан Фоменко. — Пошкодження аеродромних плит були некритичними, але подальше використання аеродрому за основним призначенням без виконання відновлювальних робіт було неможливим. Загалом підлягали заміні 57 шт. аеродромних плит, нарізано понад 1000 метрів погонних швів і демонтовано 624 квадратних метрів монолітного покриття.

Після завершення робіт на об’єкті військовослужбовці інжбату передадуть відновлене летовище фахівцям інженерно-аеродромної служби бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» і повернуться в Миколаїв.

Читайте нас у Facebook